Fertigum<sup>®</sup> РОСТ Fertigum<sup>®</sup> АМІНО Fertigum<sup>®</sup> ПРОФІ Fertigum<sup>®</sup> МАКС Fertigum<sup>®</sup> ЕКСТРА Fertigum<sup>®</sup> БОР Fertigum Max Fertigum АМІНО
Fertigum®
Рост
Fertigum®
АМІНО
Fertigum®
ПРОФІ
Fertigum®
МАКС
Fertigum®
ЕКСТРА
Fertigum®
БОР
Fertigum®
МАКС
Fertigum®
Аміно

Fertigum БОР

ВИСОКОКОНЦЕНТРОВАНЕ ОРГАНО-МІНЕРАЛЬНЕ ДОБРИВО

Гормональний мультикомплекс та дефіцит-коректор бору

СКЛАД "Fertigum® БОР"

Бор (B) 100 г/л
Екстракт морських водоростей 100 г/л
Амінокислоти 15 г/л
N (органічний азот) 50 г/л
В т.ч. макро- та мікроелементів 5 г/л
pH 7.5-9

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ЗАСТОСУВАННЯ Fertigum® БОР:

  • Обробка озимого ріпаку в осінній період;
  • Критичні фази розвитку (соя, ріпак - бутонізація; зернові - початок колосіння; соняшник – зірочка; цукр. буряк – змикання міжрядь, ріст коренеплода).

ПЕРЕВАГИ "Fertigum® БОР"

ЖИВИТЬ рослини Бором.

ПОПЕРЕДЖАЄ абортацію квіток і зав'язей.

ВОЛОДІЄ росторегулюючою активністю.

ПРАЦЮЄ при нестачі вологи.

ПРОНИКАЄ в рослину на протязі 2-3 годин.

ВИКЛИКАЄ активний поділ клітин.

ЗАПОБІГАЄ розвитку пустоцвітів.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ "Fertigum® БОР"

    ОБПРИСКУВАННЯ ПО ВЕГЕТАЦІЇ:

    1-3 обробки за сезон, в бакових сумішах, з добривами, ЗЗР або самостійно

  • ОЛІЙНІ, ЗЕРНОБОБОВІ, ТЕХНІЧНІ, ОВОЧЕВІ - 0,5-1,5 л/га

    ФЕРТИГАЦІЯ ТА ЗАКРИТИЙ ҐРУНТ:

  • ОВОЧЕВІ ТА ПЛОДОВО-ЯГІДНІ - 1-3 л/га
* у рідкій формі (не потребує приготування маточного розчину), добре сумісний з добривами та пестицидами, але перед застосуванням рекомендується провести тест на сумісність

БІОХІМІЧНІ ФУНКЦІЇ БОРУ

Fertigum® БОР з екстрактом морських водоростей та азотом - висококонцентроване водорозчинне добриво для профілактики та усунення дефіциту бору у рослин.

Органічний азот (N) є будівельним матеріалом білків, ферментів і хлорофілу, тому він грає ключову роль в зростанні рослин і вирощуванні сільськогосподарських культур.

Морські водорості Ascophyllum nodosum та їх екстракти містять речовини (амінокислоти, вітаміни, рослинні гормони), які ініціюють або прискорюють процеси життєдіяльності рослин.

Наявність у складі Fertigum® БОР екстракту морських водоростей забезпечує вплив на рослину на гормональному рівні, що дає змогу швидко вивести рослину з зимнього спокою, або запустити регенеративні процеси для виведення рослин із стресового стану.

Бор (B) необхідний для поглинання поживних речовин рослинами, транспортування та накопичення вуглеводів, утворення кореневих і транспортних тканин рослини, має великий вплив на формування еластичних кліткових стінок.

Спільна дія усіх компонентів Fertigum® БОР зробить рослину більш стійкою до впливу навколишнього середовища, рослина швидше відновлюється після будь-якого стресу, таким чином забезпечується більш висока врожайність.